Z nabídky:

Úschovna kol

Parkoviště

Vinný sklípek

Internet - WiFi

Počítač

Vyjíždky na koních

Vyhlídkové lety

Koupání

Masáže

Cyklisté a cyklotrasy

Dětská hřiště

Fotbalové hřiště

Hřiště na volejbal

Dětské ceny a slevy

Domácí mazlíčci vítáni


Možnosti:

Kuželky

Pálení čarodějnic

Znojemské vinobraní

Retzské vinobraní

Znovin cup

Burčákfest

Znojemský hrozen

Kürbisfest

Pivní slavnosti

Okurkobraní

Putování po vinicích

Vycházky do NP

Termální lázně Laa

Výlety a zajímavosti

Turistický vláček


Turistický vláček

Turistický vláček

Vyhlídkový vláček je skvělá možnost, jak se seznámit tak trochu se Znojmem a jeho historickým centrem. Ubytujte se penzionu HAM-HAM National park, Znojmo - Havraníky a vypravte se k Louckému klášteru, kde má vláček hlavní zastávku. Tam nastoupíte do vláčku a ten vás během devadesáti minut proveze nejzajímavějšími částmi královského města Znojma. Projedete středověkými uličkami starého města i jeho náměstími. Zhlédnete zdejší významné stavební památky a pokocháte se výhledy na město i údolí Dyje. Cestu si můžete velmi zpříjemnit popíjením vína, které si můžete zakoupit ve dvoudecovém balení přímo z lednice v lokomotivě. Stačí požádat strojvůdce a máte super zážitek. Dobré je podělit se o vínko i s přáteli, nebo spolucestujícími. Jistě se rychle seznámíte a je možné, že získáte nové přátele na celý život. Víno je zkrátka takové..

Na vláček můžete nastoupit na kterékoli z osmi zastávek a na kterékoli z nich můžete i jízdu přerušit a opět s označeným lístkem můžete následně okruh dokončit. Pokud ovšem bude ve vláčku místo.

Cyklisté mají možnost cestovat ve vláčku i se svým kolem, popřípadě si je mohou na několik hodin uschovat v zastávce Městská plovárna Louka.

Kontakt:

Petr Dušejovský, Krapkova 2, 671 81 Znojmo, IČ: 665 41 590
Tel.: +420 608 618 575, e-mail: pension@ham-ham.cz
Číslo účtu: 164887429/0600