Z nabídky:

Úschovna kol

Parkoviště

Vinný sklípek

Internet - WiFi

Počítač

Vyjíždky na koních

Vyhlídkové lety

Koupání

Masáže

Cyklisté a cyklotrasy

Dětská hřiště

Fotbalové hřiště

Hřiště na volejbal

Dětské ceny a slevy

Domácí mazlíčci vítáni


Možnosti:

Kuželky

Pálení čarodějnic

Znojemské vinobraní

Retzské vinobraní

Znovin cup

Burčákfest

Znojemský hrozen

Kürbisfest

Pivní slavnosti

Okurkobraní

Putování po vinicích

Vycházky do NP

Termální lázně Laa

Výlety a zajímavosti

Turistický vláček


Termální lázně Laa an der Thaya - ubytování penzion

Znak Laa an der Thaya

Rakouské městečko Laa a/d Thaya, v češtině – Láva nad Dyjí, se nachází za hranicemi, pouhých pár kilometrů od Hevlína. Kromě krásného městečka a zříceniny hradu vám Laa nabízí ten nejlákavější zážitek v termálních lázních. Koupel ve venkovním bazénu s teplou slanou vodou a masážní bazén pod obřím deštníkem jsou velmi kouzelné. Tyto lázně se staly vyhledávaným cílem hostů penzionu HAM-HAM National park, Znojmo - Havraníky Je to skvělý náhradní program pro případ špatného počasí v sezoně, ale zejména je dobré využít možnost koupání v termální slané vodě s teplotou okolo 38 st. a prohřát si v tuhé zimě celé tělo. MASÁŽE po takové teplovodní kůře si můžete zajistit v našem penzionu ve Znojmě - Havraníkách. Bude to pro vás milé cenové překvapení.

Pramenem života nazvala zdejší radnice tryskající proud vody, na který v minulosti upozornili dva proutkaři. Te zde vytryskl se značnou vitalitou hned z prvních vrtů v roce 1992. Za sekundu vychrlí ze země 6,3 litru vody o teplotě 420 C.

Sodík, jód, chlorid a jiné minerály proudí do bazénů a kudy tečou, tudy léčí. Léčí krevní oběh, srdeční činnost, neurologické a další zdravotní komplikace.

Celý aquapark je budova ve tvaru pyramidy. Dole jsou bazény – termální a masážní s hloubkou 1,30 metru, k tomu vířivky, sprchy, tobogán a dále dětský vodní svět s atrakcemi.

V horní části se nachází kino, zimní zahrada a také restaurace. Therme Laa je světem páry, sauny a bazénů. Pro plavce má bazén vodu o teplotě 28 stupňů a je v chladných měsících nejméně navštěvovaný. Jiné to je u druhého venkovního bazénu, který naopak navštěvovaný je. Voda v něm má 36 stupňů a ke všemu je slaná. Ubytování naleznete v penzionu Znojmo – Havraníky Ham-ham National park. S ohledem na vyšší ceny v Rakousku je to lepší řešení a vzdálenost od Znojma překonáte během pár desítek minut.Ceník v termálních lázních - celoročně Ceník platný od 1.ledna 2011. Provozní doba 9:00-22:00 (poslední vstup 20:00). 3hod €14,00 3,5hod €15,00 4hod €16,00 4,5hod €17,00 5hod €18,00 Celý den €21,30 Platba je možná hotově nebo platební kartou při odchodu. Děti do 3 let věku zdarma.(stejně jako ubytování v penzionu Znojmo - Havraníky) Tarif dospělí platí pro osoby starší 14. let. V den Vašich narozenin, máte vstup zdarma (při odchodu je nutné předložit platný osobní doklad).

Znak Laa an der Thaya

Kontakt:

Petr Dušejovský, Krapkova 2, 671 81 Znojmo, IČ: 665 41 590
Tel.: +420 608 618 575, e-mail: pension@ham-ham.cz
Číslo účtu: 2600660765/ 2010